Detoks alkoholowy i odtrucie alkoholowe Wrocław

Alkoodtrucie we Wrocławiu to szybka i skuteczna detoksykacja, odtruwająca organizm z alkoholu. Zobacz, na czym polega leczenie choroby alkoholowej za pomocą naszego odtrucia i detoksu przy użyciu kroplówek przerywających ciąg alkoholowy i zwalczających objawy kaca.

Wszywka Alkoholowa

Oryginalny lek na leczenie alkoholizmu

Detoksykacja i odtrucie alkoholowe

Terapia rodzinna

Spotkania jednoosobowe lub grupowe

Odtrucie alkoholowe we Wrocławiu

Alkoholizm to choroba wymagająca profesjonalnego leczenia uzależnień. W jej terapii najważniejsza jest silna wola osoby uzależnionej oraz wsparcie specjalistów: lekarzy i terapeutów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferujemy alkoholoodtrucia. Podczas odtrucia alkoholowego nasza kadra medyczna czuwa nad procesem trzeźwienia pacjenta. Kadra medyczna troszczy się w tym czasie, aby odtrucie alkoholowe przebiegało jak najmniej uciążliwie dla pacjenta i w z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Detoks alkoholowy Wrocław – kiedy można poddać się zabiegowi odtrucia?

Detoks alkoholowy Wrocław musimy odbyć w momencie, gdy zbyt długo nadużywamy alkoholu, znajdujemy się w ciągu alkoholowym lub zauważamy istotne zmiany stanu zdrowia.

Nasi specjaliści leczenia uzależnień zadbają o to, by organizm pacjenta został zregenerowany za pomocą podania odpowiedniej kroplówki. Wlew medyczny jest dobierany indywidualnie do każdego pacjenta.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

Chcąc porzucić uzależnienie alkoholowe, wiele osób chorych spotyka się z wystąpieniem objawów odstawienia. Nasilenie objawów zależy od długości spożywania alkoholu, jego wypitej ilości, a także od stopnia uzależnienia. Detoks alkoholowy pozwala na złagodzenie, a często nawet na całkowite wyeliminowanie występowanie objawów.

Współpracujemy z wrocławską przychodnią leczenia alkoholizmu zajmującą się kompleksową detoksykacją i odtruciem alkoholowym detoks alkoholowy wrocław

Czym jest detoks alkoholowy i co nam daje odtrucie i oczyszczenie organizmu?

Detoks alkoholowy Wrocław to proces medyczny, podczas którego za pomocą kroplówki z naszego organizmu usuwa się toksyczne substancje powstałe na skutek rozkładu alkoholu.

Dla wielu osób oczyszczenie organizmu jest pierwszym krokiem do wyjścia z choroby alkoholowej. Zabieg detoksu alkoholowego polega na podaniu pacjentowi odpowiedniej dawki leków oraz płynów (ich ilość stwierdzana jest na podstawie wcześniejszych badań).Detoksykacja jest jednym z elementów terapii uzależnień. Dzięki podaniu kroplówek medycznych, organizm pacjenta zostaje zregenerowany, a także przygotowany do dalszych zabiegów, na przykład wszywki alkoholowej esperal.
Skorzystaj z detoksu alkoholowego w klinice Nasz Gabinet

Czy detoks alkoholowy jest bezpieczny dla pacjenta?

W dzisiejszych czasach możliwe jest przeprowadzenie bezpiecznych serii zabiegów detoksykacji, dzięki wiedzy oraz umiejętności lekarzy. Wszyscy pacjenci którzy trafiają na zabiegi terapii uzależnień w naszej placówce leczenia uzależnień, obejmowani są specjalistyczną i fachową opieką personelu medycznego.

Bezpieczny sposób na przeprowadzanie detoksu alkoholowego gwarantują placówki zatrudniające specjalistyczną kadrę medyczną. Detoks alkoholowy Wrocław polega na etapowym oczyszczaniu organizmu ze zbędnych i niebezpiecznych toksyn, które pozostały przez nadmierne spożywanie alkoholu. W ten sposób przeprowadza się przerywanie ciągu alkoholowego, zapobiega objawom zespołu abstynencyjnego i wyrównuje gospodarkę wodno-elektrolitową. Przez cały proces detoksu alkoholowego, pacjent podłączony jest do kroplówki, dzięki której dożylnie otrzymuje wszystkie niezbędne substancje odżywcze i witaminy.

Detoks alkoholowy Wrocław nie powoduje trwałych skutków ubocznych.

Ile kosztuje detoks i odtrucie alkoholowe we Wrocławiu?

Cena detoksu podstawowego (leczenie kaca) to koszt 600 zł za kompletne oczyszczenie organizmu z wszelkich toksyn oraz niepotrzebnych substancji, które zagrażają życiu.

Cena i długość trwania detoksu są dostosowywane do każdego pacjenta indywidualnie. W wywiadzie lekarskim, lekarz ocenia właściwości fizyczne pacjenta oraz jego stan wyjściowy. Oferujemy kroplówki trwające 3, 6, 12 i 24 godziny, które pomagają na kaca, przerywanie ciągu i zapobieganie skutkom syndromu abstynencyjnego.

Cennik jest do dyspozycji pacjentów cały czas. W każdym momencie chorzy mogą także podjąć decyzję, czy nie chcą skorzystać z zabiegu w wersji VIP. Nasi pacjenci dodatkowo mogą liczyć na leki wspomagające, opiekę pielęgniarską oraz, w razie konieczności,  wydłużenie zabiegu do maksimum.

Bezpieczne i skuteczne odtrucia alkoholowe

W Polsce liczba osób uzależnionych od alkoholu wynosi ok. 800 tys. Często jedynym sposobem na zerwanie z nałogiem jest oddanie się w ręce specjalistów. Terapia alkoholowa we Wrocławiu jest możliwa dzięki specjalistycznej placówce leczenia uzależnień wykonującej odtrucia alkoholowe Wrocław. Terapię rozpoczyna detoksykacja organizmu. Odtrucie alkoholowe Wrocław w naszym prywatnym gabinecie odbywa się w pełni bezpiecznie. Specjaliści w odtrucia alkoholowe Wrocław mają wieloletnie doświadczenie i z powodzeniem wyprowadzają nawet najcięższe przypadki. Odtrucia alkoholowe Wrocław gwarantują pacjentom przede wszystkim skuteczność, przy zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia i fachowej obsługi.

Terapia alkoholowa we Wrocławiu oferuje zróżnicowane usługi. W naszym gabinecie można przerwać ciąg alkoholowy za pomocą detoksu, zastosować wszywkę esperal lub leczyć kaca. Odtrucia alkoholowe Wrocław to cena zaczynająca się od 600 zł za leczenie kaca. Ostateczna cena i rodzaj zabiegu są dobierane przez lekarza w oparciu o wywiad medyczny. Problem przykrych skutków nadużywania alkoholu możemy rozwiązać w odtrucia alkoholowe Wrocław

Zalety odtrucia alkoholowego Wrocław

Dzięki odtruciu alkoholowemu we Wrocławiu, pacjent z chorobą alkoholową szybciej wraca do zdrowia. Energia uzyskana dzięki kroplówkom z lekami i witaminami pozwala na rozpoczęcie dalszych terapii, np. zaszycia esperalu.Detoksykacja alkoholowa pozwala również na bezpieczne odstawienie alkoholu po długotrwałym piciu, służy przerywaniu ciągu i zapobiega skutkom syndromu abstynencyjnego. Jest również doskonałym znakiem dla bliskich, że chory podjął walkę z nałogiem. To często pierwszy krok do zachowania abstynencji.

Cennik

Leczenie uzależnień

Krok 1

Detoks alkoholowy 3h/6h/12h/Max

od 650 zł

Pomoc w odstawieniu alkoholu.

Kup detoks

Dlaczego warto?

 • Pomoc w odstawieniu
 • Przerwanie ciągu alkoholowego
 • Likwidacja objawów odstawiennych
 • Wyrównanie elektrolitów
 • Wypłukanie toksyn
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 2

Konsultacja z lekarzem/psychiatrą ONLINE / e-recepta

od 250 zł*

Konsultacja lekarska / psychiatryczna.

Kup e-konsultację

Dlaczego warto?

 • Konsultacja lekarska
 • Konsultacja psychiatryczna
 • Indywidualne podejście
 • Prywatność
 • Pełna dyskrecja
 • Doświadczenie
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 3

Wszywka alkoholowa standard / vip / exclusive


od 479 zł*

Farmakoterapia / e-recepta. Uniemożliwienie spożywania alkoholu.

Kup farmakoterapię

Dlaczego warto?

 • Konsultacja chirurgiczna
 • Kwalifikacja do zabiegu
 • Indywidualnie dobrany lek
 • Wysoka skuteczność
 • Pomoc w problemie
 • E-recepta od 99 zł*
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 4

Terapia psychologiczna ONLINE

od 139 zł*

Indywidualne/grupowe sesje psychoterapii uzależnień.

Kup psychoterapię

Dlaczego warto?

 • Profesjonalna sesja terapeutyczna
 • Gwarancja dyskrecji
 • Kompleksowa diagnoza
 • Wsparcie
 • Indywidualny plan terapii
 • Wysoka skuteczność
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.