Wszywka alkoholowa Esperal Wrocław

Szybka i skuteczna pomoc w chorobie alkoholowej

Czym jest esperal, będący jedną z propozycji naszej przychodni we Wrocławiu?

Esperal, szerzej rozumiany jako wszywka alkoholowa to organiczny związek chemiczny w postaci leku disulfiram, który spowalnia metabolizm alkoholu. Jest elementem awersyjnej terapii uzależnień. Jego zadaniem jest zmniejszenie ochoty na alkohol u osób uzależnionych poprzez wywoływanie przykrych skutków ubocznych w połączeniu z alkoholem.

Wszywka alkoholowa Esperal ma działanie psychologiczne. Alkoholik często świadomie rezygnuje z wypicia alkoholu, ponieważ zdaje sobie sprawę z wszytego Esperalu. W wyniku zabiegu przeprowadzonego w naszej placówce we Wrocławiu, esperal zostaje zaszyty podpowięziowo w okolicy pośladków i będzie reagował z alkoholem, wywołując komplet nieprzyjemnych objawów, podobnych jak w przypadku bardzo silnego kaca.

Implantacja esperalu ma na celu pomoc w walce z uzależnieniem od alkoholu. Zwielokrotnienie kaca to jedno z kilku objawów, jakie będziemy odczuwali, w momencie gdy wypijemy alkohol mając wszyty esperal. Jest to uczucie nieprzyjemne, a przede wszystkim niebezpieczne dla naszego organizmu, przez co wiele osób nigdy nie sięga po wszywce alkoholowej.

Esperal Wrocław - wszywka alkoholowa - zaszycie alkoholika

Wszycie esperalu we Wrocławiu – skutki terapii w połączeniu z alkoholem

Disulfiram jest substancją, która blokuje enzym dehydrogenazy aldehydowej, biorący udział w rozkładzie alkoholu w wątrobie. To właśnie w wyniku tej blokady w organizmie gromadzi się toksyczny aldehyd octowy. Pierwsze efekty kumulacji aldehydu octowego pojawiają zazwyczaj w ciągu 10 minut od wypicia alkoholu. Są nimi:

 • bóle i zawroty głowy,
 • duszności,
 • pocenie się,
 • pokrzywka,
 • skoki ciśnienia,
 • nudności i wymioty,
 • zaczerwienienie twarzy,
 • przyspieszone bicie serca,
 • nasilony lęk

Wymienione wyżej dolegliwości mogą trwać od 4 do 10 godzin. Odnotowano także przypadki zawału serca.

Wszywanie esperalu we Wrocławiu – w jaki sposób i gdzie?

Esperal w naszym wrocławskim gabinecie jest wszywany przez chirurga, który umieszcza lek podpowięziowo. Tabletki disulfiramu umieszcza się najczęściej pod łopatką lub w okolicy pośladka. Zaaplikowany w ten sposób środek powoli uwalnia swoje właściwości do krwiobiegu i jest obecny we krwi najczęściej od 8 do 12 miesięcy.

Zobacz: Esperal Wrocław

Kiedy możemy udać się na zabieg zaszycia?

Zabieg implementacji wszywki można przeprowadzić po minimum 12 godzinach abstynencji, natomiast najlepiej, aby minęła pełna doba od wypicia alkoholu. Z tego powodu przed wszywką zalecamy poddanie się kompleksowej detoksykacji alkoholowej. Implementowany esperal, jeśli nie wejdzie w interakcję z alkoholem, nie daje objawów ubocznych oraz nie oddziałuje na inne przyjmowane preparaty farmakologiczne.

Zalety wszycia esperalu

Eksperci w dziedzinie leczenia alkoholizmu we Wrocławiu, powołując się na różnego typu badania, stwierdzają, że implementacja esperalu pomaga zachować abstynencję osobom uzależnionym przez dłuższy czas. Okres wstrzemięźliwości od alkoholu pozwala również spojrzeć z boku na swoją sytuację i dzięki temu podjąć świadomą decyzję o rozpoczęciu terapii odwykowej. Esperal, który wszywamy w naszej przychodni we Wrocławiu, może więc być jednym z elementów, które zdecydowanie sprzyjają wychodzeniu z nałogu, natomiast wszystko zależy od psychiki osoby uzależnionej i jej woli walki z nałogiem.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zabiegu i umówienia się na najbliższy termin.

Leczenie alkoholizmu może odbywać się za pomocą wielu metod, które powinny być przeprowadzane są pod okiem specjalistów. Pod nadzorem wykwalifikowanych lekarzy przeprowadzamy również skuteczny detoks alkoholowy. Pomagamy wyjść na prostą wszystkim tym, którzy zdecydują się na wszywki alkoholowe. Oferujemy wszycie Esperalu w komfortowych warunkach i z gwarancją działania. Zapewniamy dyskrecję, bezpieczeństwo oraz wsparcie w walce z nałogiem przy pomocy leku Esperal.Wszywka alkoholowa we Wrocławiu

Jak wygląda zabieg zaszycia alkoholowego przeprowadzany w naszej placówce we Wrocławiu?

Leczenie alkoholizmu może się odbyć wyłącznie za zgodą pacjenta, zwłaszcza, gdy zdecyduje się on na lek Esperal. Wszywka nie tylko odwleka decyzję o sięgnięciu po trunek, lecz sprawia także, że terapia uzależnień we Wrocławiu jest skuteczna. 

Wszycie Esperalu wykonuje chirurg w sterylnych warunkach i korzystając z najwyższej jakości leku. Dla wybierających wszywki alkoholowe Wrocław ma wiele propozycji, jednakże to nasz ośrodek posiada odpowiednie doświadczenie do tego, by zaszycie alkoholowe przyniosło największą efektywność.

Wszywka alkoholowa dzięki swojemu działaniu sprawia, że osoba z problemem alkoholowym kilka razy zastanowi się, nim sięgnie po kieliszek, mając świadomość negatywnych konsekwencji swojego działa. To właśnie dlatego Esperal jest lekiem cieszącym się dużą popularnością. Wszywka działa nawet do 8 miesięcy i sama w sobie nie ma efektów ubocznych. Esperal może być stosowany z innymi lekami.

Wszywki alkoholowe we Wrocławiu – Twoja pomoc w walce z nałogiem

Wszywki alkoholowe wykorzystywane są do leczenie uzależnień od lat. Obecnie to nazwa disulfiram WZF zastąpiła wykorzystywany dotychczas Esperal. Wrocław to miejsce, gdzie odtrucie alkoholowe przy użyciu tego środka jest szczególnie popularne. Samo zaszycie alkoholowe odbywa się pod znieczuleniem miejscowym. Wszywka alkoholowa umieszczana jest pod skórą łopatki lub pośladka. Esperal aplikowany w naszej przychodni we Wrocławiu od lat przynosi efekty. Sama implantacja Esperalu nie przynosi efektów ubocznych dla zdrowego organizmu.

Esperal – co wiadomo na temat tego leku?

Leczenie alkoholizmu przy użyciu leku Esperal jest o tyle bezpieczne, że dla osób zdrowych i niepijących nie powoduje skutków ubocznych. Wrocław to bezpieczne miejsce do kuracji, z uwagi na ilość lekarzy specjalizujących się we wszywkach alkoholowych. Aby wszystko przebiegało zgodnie z procedurami, przed samym zabiegiem każdy pacjent przechodzi detoks we Wrocławiu. Wszywka ma wówczas możliwość bezpiecznego zaadaptowania się w organizmie, ponieważ do jej zastosowania pacjent musi być całkowicie trzeźwy.

Wszycie Esperalu odbywa się w miejscowym znieczuleniu. Nasz zespół od lat wykonuje zaszycie alkoholowe wykorzystując lek zawierający disulfiram. Tylko we Wrocławiu mamy kilka placówek, zajmujących się profesjonalnym zaszyciem alkoholowym. Pomagamy w nich pacjentom, którzy zdecydowali się na walkę z nałogiem, właśnie z wykorzystaniem Esperalu. We Wrocławiu zauważamy, że coraz więcej osób wybiera właśnie tę opcję, szczególnie gdy są na początku walki z uzależnieniem.

Wszywka alkoholowa – cena w naszej placówce we Wrocławiu

Zastanawiasz się ile kosztuje wszywka alkoholowa? To oczywiście zależy od opcji z naszej oferty, którą wybierzesz. Dla pacjentów zdecydowanych na zaszycie Esperalu we Wrocławiu proponujemy następujące pakiety:

 • Basic – od 550 zł
 • Standard – od 800 zł
 • VIP – od 1100 zł
 • Exclusive – od 2500 zł
 • Exclusive Anonim – od 3000 zł

Cena poszczególnych zabiegów wszycia Esperalu różni się ze względu m.in. na rodzaj zastosowanych nici, liczbę wizyt konsultacyjnych oraz posiadanie gabinetu na wyłączność.

Nasze centrum medyczne we Wrocławiu, specjalizujące się we wszywkach alkoholowych

Zdecydowaliśmy się na leczenie uzależnień od alkoholu we Wrocławiu, ponieważ zależy nam na pomocy osobom dotkniętym przez alkoholizm. Doskonale rozumiemy specyfikę tej choroby, proponując swoim pacjentom m.in. wszywkę alkoholową. Wykorzystywany w celu leczenia uzależnień od alkoholu Esperal jest bezpieczny dla organizmu osoby niepijącej. Wszywka utrzymuje swoje działanie od 8 do nawet 12 miesięcy, przez co odtrucie alkoholowe może zostać wykonane w pełni. Decydując się na Esperal w naszym ośrodku we Wrocławiu możesz mieć pewność, że będziesz pod właściwą opieką.

Cennik

Leczenie uzależnień

Krok 1

Detoks alkoholowy 3h/6h/12h/Max

od 650 zł

Pomoc w odstawieniu alkoholu.

Kup detoks

Dlaczego warto?

 • Pomoc w odstawieniu
 • Przerwanie ciągu alkoholowego
 • Likwidacja objawów odstawiennych
 • Wyrównanie elektrolitów
 • Wypłukanie toksyn
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 2

Konsultacja z lekarzem/psychiatrą ONLINE / e-recepta

od 250 zł*

Konsultacja lekarska / psychiatryczna.

Kup e-konsultację

Dlaczego warto?

 • Konsultacja lekarska
 • Konsultacja psychiatryczna
 • Indywidualne podejście
 • Prywatność
 • Pełna dyskrecja
 • Doświadczenie
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 3

Wszywka alkoholowa standard / vip / exclusive


od 479 zł*

Farmakoterapia / e-recepta. Uniemożliwienie spożywania alkoholu.

Kup farmakoterapię

Dlaczego warto?

 • Konsultacja chirurgiczna
 • Kwalifikacja do zabiegu
 • Indywidualnie dobrany lek
 • Wysoka skuteczność
 • Pomoc w problemie
 • E-recepta od 99 zł*
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.

Krok 4

Terapia psychologiczna ONLINE

od 139 zł*

Indywidualne/grupowe sesje psychoterapii uzależnień.

Kup psychoterapię

Dlaczego warto?

 • Profesjonalna sesja terapeutyczna
 • Gwarancja dyskrecji
 • Kompleksowa diagnoza
 • Wsparcie
 • Indywidualny plan terapii
 • Wysoka skuteczność
Kup komplet

Kup wszystkie kroki w pakiecie taniej online!
Oferujemy możliwość wystawienia L4 na cały okres leczenia.