Wrocław
tel. +48 717 072 422

Odtrucia Alkoholowe

Szybka i skuteczna pomoc w chorobie alkoholowej

Bezpieczne i skuteczne odtrucia alkoholowe

W Polsce liczba osób uzależnionych od alkoholu wynosi ok. 800 tys. Często jedynym sposobem na zerwanie z nałogiem jest oddanie się w ręce specjalistów. Terapia alkoholowa we Wrocławiu jest możliwa dzięki specjalistycznej placówce leczenia uzależnień wykonującej odtrucia alkoholowe Wrocław. Terapię rozpoczyna detoksykacja organizmu. Odtrucie alkoholowe Wrocław w naszym prywatnym gabinecie odbywa się w pełni bezpiecznie. Specjaliści w odtrucia alkoholowe Wrocław mają wieloletnie doświadczenie i z powodzeniem wyprowadzają nawet najcięższe przypadki. Odtrucia alkoholowe Wrocław gwarantują pacjentom przede wszystkim skuteczność, przy zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia i fachowej obsługi.

Odtrucia alkoholowe – cena

Terapia alkoholowa we Wrocławiu oferuje zróżnicowane usługi. W naszym gabinecie można przerwać ciąg alkoholowy za pomocą detoksu, zastosować wszywkę esperal lub leczyć kaca.

Odtrucia alkoholowe Wrocław to cena zaczynająca się od 600 zł za leczenie kaca. Ostateczna cena i rodzaj zabiegu są dobierane przez lekarza w oparciu o wywiad medyczny.

Problem przykrych skutków nadużywania alkoholu możemy rozwiązać w odtrucia alkoholowe Wrocław.

Zalety odtrucia alkoholowego Wrocław

Dzięki odtruciu alkoholowemu we Wrocławiu, pacjent z chorobą alkoholową szybciej wraca do zdrowia. Energia uzyskana dzięki kroplówkom z lekami i witaminami pozwala na rozpoczęcie dalszych terapii, np. zaszycia esperalu.

Detoksykacja alkoholowa pozwala również na bezpieczne odstawienie alkoholu po długotrwałym piciu, służy przerywaniu ciągu i zapobiega skutkom syndromu abstynencyjnego. Jest również doskonałym znakiem dla bliskich, że chory podjął walkę z nałogiem. To często pierwszy krok do zachowania abstynencji.